Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Funda KOCABIYIK, Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan ile birlikte Zeynep Kamil İlkokulu´nu ziyaret etti.

Genel Müdürümüz Funda KOCABIYIK, Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan ile birlikte Zeynep Kamil İlkokulu´nu ziyaret etti.

 

Genel Müdürümüz Sayın Funda KOCABIYIK ile ziyarete katılan Sayın Emine ERDOĞAN, öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılını tebrik ederek, okuduğu okulu ziyaret etmesinin kendisini duygulandırdığını belirtti. Emine Erdoğan´ın   mezun olduğu Üsküdar’daki Zeynep Kamil İlkokulu’nu ziyaretine, Genel Müdürümüz Sayın Funda KOCABIYIK ile Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Muammer Yıldız´da eşlik etti. Emine Erdoğan, okul girişinde öğrenciler tarafından “Hoş Geldin” yazısı işle karşılandı.

Ziyareti esnasında duygulu anlar yaşadığını belirten Erdoğan, “Çok geriye gittik. Belki de en mutlu yıllarımdı. İnşallah çocuklar bu yılların değerini önemini anlarlar. Sonradan anlaşılıyor tabi. En mutlu yıllarım o yıllardı” şeklinde konuştu.Sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Emine Erdoğan, bir sınıfta annesiyle bir fotoğrafından yapılan yapbozu birleştiren öğrencilere “Gerçekten çok duygulandırdınız beni. Bu resmi kim bulup geldi bilmiyorum, ama gerçekten benim için büyük bir sürpriz oldu. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sayın Emine ERDOĞAN ile Sayın Funda KOCABIYIKın okul ziyareti Sayın Emine ERDOĞAN ile Sayın Funda KOCABIYIKın okul ziyareti Sayın Emine ERDOĞAN ile Sayın Funda KOCABIYIKın okul ziyareti

 

 

 

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 0(312) 413 16 00 / 0(312) 413 18 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.