Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Semineri

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Semineri 23-25 Şubat 2015 tarihlerinde Rize’de gerçekleştirilmiştir.
DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Semineri

           İlköğretim ve ortaöğretim 4-12. sınıf öğrencilerinin kullanımına sunulan DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi’nin etkili ve verimli bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla 23-25 Şubat 2015 tarihlerinde Rize Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Semineri gerçekleştirilmiştir. Söz konusu hizmet içi eğitim faaliyetinin katılımcıları 81 ilin DynEd’den sorumlu il koordinatörleri (şube müdürleri)dir.

            DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi’ne yönelik teknik açıklamalar FuturePrints Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Sayın Nilüfer VAR tarafından yapılmıştır.

            Genel Müdürlüğümüzden Eğitim Uzmanı Filiz TÜRKMENOĞLU, Millî Eğitim Uzman Yardımcısı Emine DEMİREL ve görevli öğretmen Ergül ASLAN’dan oluşan proje ekibinin de yer aldığı Seminer’de, Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Sayın Dr. Elif BAKAR açılış konuşmalarının ardından Sistem’in uygulanmasına yönelik süreçler, Sistem’in genel özellikleri, il koordinatörlerinin görev ve sorumlulukları, DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Uygulama Kılavuzu gibi konularda katılımcıları bilgilendirmeye yönelik açıklamalarda bulunmuştur.

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.