Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi 5. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi.

Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi 5. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanı ile Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Ar-Ge ve Projeler Daire Başkanlığı tarafından dezavantajlı çocuklar başta olmak üzere tüm çocukların erken çocukluk eğitimi hizmetlerine erişiminin ve sunulan eğitimin kalitesinin arttırılması amacıyla yürütülen Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesinin 5. Yönlendirme Komitesi Toplantısı; Genel Müdürümüz Prof. Dr. Zarife SEÇER, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu temsilcileri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı temsilcileri, Millî Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatı temsilcileri, UNICEF temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katılımlarıyla 1 Eylül 2023 tarihinde Ankara'da gerçekleştirildi.

06-09-2023

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.