Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüze Bağlı Okullarımızın Personel Giderleri ve Fatura Ödemeleri İle İlgili "Bütçe İş ve İşlemleri Semineri" Kastamonu İlinde Gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüze Bağlı Okullarımızın Personel Giderleri ve Fatura Ödemeleri İle İlgili

İl ve ilçe millî eğitim müdürlüklerinde fatura ödemeleri ve personel tahakkuk işlerinden sorumlu şef ve memurlara yönelik  "Bütçe İş ve İşlemleri Semineri"nin ilki Kastamonu Şehit Şerife Bacı Öğretmenevinde 18 ilden 108 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Seminere Genel Müdürlüğümüz İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus DEREKAYA, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Uzmanı Ahmet Osman YILDIZ ve Uzman Yardımcısı Burak DELİALİOĞLU katıldı.

Seminerde okullarımızın fatura ödemelerine  (elektrik, su, doğalgaz, telefon ve internet) bağlı iş ve işlemlerini gerçekleştirirken okul bazlı bütçe uygulamaları kapsamında karşılaştıkları sorunların giderilmesi ve Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan personellerin özlük haklarına (maaş, ek ders, görev yolluğu, tazminat vb.) ilişkin tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesiyle ilgili bilgilendirme yapıldı.

31-01-2024

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.