Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Dr. Cem GENÇOĞLU Ordu İli Korgan ve Fatsa İlçelerinde incelemelerde bulundu.

    Genel Müdürümüz Dr. Cem GENÇOĞLU Ordu İli Korgan İlçesinde Yatılı Bölge Okulunu ziyaret etti. Korgan Kız İmam Hatip Lisesi Yurdunda okul müdürleri ve ilçe yetkilileri ile bir değerlendirme toplantısına katıldı.       Daha sonra Fatsa İlçesinde Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile yapılan protokol kapsamında anaokulu açılışı gerçekleştirildi. Ardından okul müdürleri ile toplantı yapıldı.
Genel Müdürümüz Dr. Cem GENÇOĞLU Ordu İli  Korgan ve Fatsa İlçelerinde incelemelerde bulundu.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile yapılan protokol kapsamında  Fatsa İlçesi Yalıköy İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen açılış törenine Vali Yardımcısı Ahmet ARIK, Fatsa Kaymakamı Mehmet YAPICI, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görev yapan idareci ve öğretmenler ile birlikte davetliler katıldı. Törende yaptığı konuşmasında, okul öncesi eğitimin öneminden bahseden Sayın GENÇOĞLU, erken çocukluk döneminin, çocukların yüksek öğrenme kapasitesine sahip olduğu ve kişiliğinin şekillendiği bir dönem olduğunu, bu nedenle okul öncesi eğitimi yaygınlaştırma çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Açılış programının ardından Genel Müdürümüz Sayın Dr. Cem GENÇOĞLU Ordu ili Korgan ilçesini ziyaret etti. Ziyaret programı Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu ziyareti ile başladı. Genel Müdürümüz Dr. GENÇOĞLU, Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Adnan BİLİCİ´ den okul hakkında brifing aldıktan sonra okulu ve okul pansiyonunu gezerek çeşitli incelemelerde bulundu.

Ziyaret programının ikinci bölümü eğitim öğretim faaliyetlerine yeni başlayan Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeki akşam yemeği ile devam etti. Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen programa; Korgan İlçe Kaymakamı Faruk DOĞRU, Genel Müdürümüz Sayın Dr. Cem GENÇOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza ALAN, Çatalpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet KINA, Çamaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf BEYAZPINAR, Kumru İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat EVİN ve okul müdürleri katıldı.

Genel Müdürümüz, Milli Eğitim Bakanlığımızın eğitim politikaları  hakkında okul müdürlerimize bilgi verdi ve sonrasında okul müdürlerimizin taleplerini dinledi. Program, karşılıklı dilek ve temennilerin iletilmesi ile son buldu.

16-11-201616-11-201616-11-201616-11-2016

 

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.