Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Dr. Cem GENÇOĞLU’nun 2016-2017 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Bir Eğitim Öğretim yılını daha başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu mutluluğu çocuklarımız, tüm eğitimciler ve velilerimizle paylaşmanın onur ve heyecanı içerisindeyim. Bu vesileyle çocuklarımızı yarınlara hazırlayan Öğretmen ve yöneticilerimize, sevgili çocuklarımıza ve tüm velilerimize huzur dolu bir tatil diliyorum.
Genel Müdürümüz Dr. Cem GENÇOĞLU’nun  2016-2017 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Bir ders yılı boyunca yaptığınız çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınızı ben de yürekten hissediyorum. Ülkemizin geleceği olduğunuzu ve sizden çok şey beklediğimizi unutmayınız. Amacımız, sizlerin her bakımdan donanımlı, özgüven sahibi, değerlerine sahip çıkan, mutlu ve huzurlu bireyler olarak yetişmenizdir. Yoğun bir okul dönemini tamamlayarak tatili hak ettiniz. Başarılarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Ümit ettiği başarıya ulaşamayan Öğrencilerimizin de asla üzülmemelerini, bundan dersler çıkarıp geleceğe umutla bakmalarını öneririm. Zira geçmişi ile korkusuzca yüzleşenler geleceğe umutla bakabilirler. Sizlere eğlenip dinlenerek, ilgi alanınız doğrultusunda kitaplar okuyarak, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılarak iyi bir tatil geçirmenizi ve yeni eğitim öğretim yılına zinde olarak başlamanızı tavsiye ediyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımız bizim en kıymetli varlığımızdır. Onların başarılı bir eğitim almaları hepimizin ortak çabasıdır. Sizlerin bu bilinçle, 2016-2017 eğitim öğretim yılında büyük bir duyarlılık göstererek çocuklarımızın yanlarında olduğunuzu biliyorum. Neticesi ne olursa olsun, çocuklarımızın karneleri hususunda da bu duyarlılığın devam edeceğine inanıyorum. Bu tatil süresince çocuklarımızın yeteneklerini keşfedebilmeleri için onları desteklemeli ve cesaretlendirmeliyiz.

 

Değerli Yöneticilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Bu yıl da gerekli fedakârlıkları göstererek bir eğitim öğretim yılının daha tamamlanmasında büyük emekler sarf ettiniz. Çağımızın sürekli değişen dünyasında ve birçok yeniliğe imza attığımız eğitim sistemimizde, bu yeniliklerin gerektirdiği kişisel ve mesleki gelişimleriniz için gerekli çabayı gösterip, bu değişimlerin öğrencilerimize aktarılabilmesi için çalıştınız. Gösterdiğiniz emek ve çaba her türlü takdirin üzerindedir.

Bu duygu ye düşüncelerle, 2016-2017 eğitim öğretim yılında emeği geçen tüm idareci, öğretmen, öğrenci, veli, idari personel ve ilgililere teşekkürlerimi sunar, tatil sürecini en iyi şekilde geçirmeniz temennisiyle iyi tatiller dilerim.

 

                                                   

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.