Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Funda KOCABIYIK´ ın Veda Mesajı

         
Genel Müdürümüz Funda KOCABIYIK´ ın Veda Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Çok Sevgili Çocuklar ve Çok Kıymetli Veliler,

 

Temel Eğitim Genel Müdürü olarak 14 Eylül 2011 tarihinden bu yana yürüttüğüm görevimden, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü olarak görevlendirilmem nedeniyle ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre zarfında çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak için var gücümle çalıştım. Anne olmanın da vermiş olduğu hassasiyetle çalışmalarıma gerekli özeni gösterdim.

Görev yaptığım dönemde bütün Bakanlarımızdan destek ve teşvik gördüm. Bilhassa şu anki Bakanımız Sayın Nabi AVCI Beyefendi’ye teşekkür etmeyi bir vazife sayıyorum. Zira bir eğitimci ve bir yönetici olarak kendilerinden çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim. Diğer taraftan başta Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN olmak üzere, Bakanlığımızdaki diğer görev arkadaşlarımdan da destek ve takdir gördüm. Onlara da teşekkürü bir borç bilirim. Ve son olarak fedakârca çalışan ekibimle de birlikte olmaktan büyük zevk duyduğumu belirtmek isterim.

Şimdi yeni bir başlangıç yapıyorum. T.C. Paris Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliğine atanan Sayın Yusuf Ziya YEDİYILDIZ’dan devraldığım Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü görevimi büyük bir heyecan ve şevkle yerine getirmek için sabırsızlanıyorum. Bu vesileyle kendisine de yeni görevinde başarılar dilerim.

Bundan sonraki süreçte daha önce olduğu gibi yeni görevimde de ülkemizin geleceği ve eğitim sistemimizin niteliğinin artırılması için var gücümle çalışmaya devam edeceğim. Tüm eğitim camiamıza en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

 

Funda KOCABIYIK

 

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.