Temel Eğitim Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Prof. Dr. Zarife SEÇER'in Katılımıyla Mevsimlik Tarım İşçisi Aile Çocuklarının Eğitime Erişimiyle İlgili Çevrim İçi Toplantı Gerçekleştirildi.
![Genel Müdürümüz Prof. Dr. Zarife SEÇER'in Katılımıyla Mevsimlik Tarım İşçisi Aile Çocuklarının Eğitime Erişimiyle İlgili Çevrim İçi Toplantı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/01164109_izleme.jpg)
Mevsimlik tarım işçisi aile çocuklarının eğitime erişimiyle ilgili illerde yapılan çalışmalar konusunda bilgi edinmek ve mevcut durumu değerlendirmek amacı ile Genel Müdürümüz Prof. Dr. Zarife SEÇER başkanlığında; İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Fatih BAŞAK'ın katılımlarıyla Şanlıurfa, Adana, Malatya, Ordu, Konya, Manisa ve Bursa İl Millî Eğitim Müdürleri ile çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.