Temel Eğitim Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Sayın Dr. Cem GENÇOĞLU Samsun ilinde ´´2023 Eğitim Vizyonu´nun Temel Eğitime Yansımaları´´ konulu konferansa katıldı.
![Genel Müdürümüz Sayın Dr. Cem GENÇOĞLU Samsun ilinde ´´2023 Eğitim Vizyonu´nun Temel Eğitime Yansımaları´´ konulu konferansa katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/25104944_AdsYz.jpg)
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinin düzenlediği etkinliğe davetli konuşmacı olarak katılan Dr. Cem GENÇOĞLU, ´´2023 Eğitim Vizyonu´nun Temel Eğitime Yansımaları´´ konulu bir konferans verdi. 2023 Eğitim Vizyonu´nun eğitim sistemine kazandıracakları hakkında detaylı bir sunum yapan Genel Müdürümüz, temel eğitim konusunda Bakanlığımız bünyesinde yapılan çalışmaları da aktardı.