Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Bünyesinde Öğretmen Görevlendirilmesine İlişkin Yazı ve Başvuru İçin Özgeçmiş Formu

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarda uygulanan  eğitim ve öğretim programları ile  okutulan ders kitapları/öğretim materyallerinin hazırlanması, incelenmesi ve güncelleme çalışmalarının yapılabilmesi için Ankara il ve ilçelerindeki ilköğretim kurumlarında görev yapmakta olan öğretmenlerden Temel Eğitim Genel Müdürlüğü  bünyesinde görevlendirme yapılacaktır. 
Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Bünyesinde  Öğretmen Görevlendirilmesine İlişkin Yazı ve Başvuru İçin Özgeçmiş Formu

Bakanlığımıza bağlı  okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarda uygulanan  eğitim ve öğretim programları ile  okutulan ders kitapları/öğretim materyallerinin hazırlanması, incelenmesi ve güncelleme çalışmalarının yapılabilmesi için Ankara il ve ilçelerindeki ilköğretim kurumlarında görev yapmakta olan öğretmenlerden Temel Eğitim Genel Müdürlüğü  bünyesinde görevlendirme yapılacaktır. Öğretmenlerimiz,  ekli Özgeçmiş Formunu doldurarak 23 Kasım - 2 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğüne müracaat edebileceklerdir. 

Özgeçmiş Formu için TIKLAYINIZ.

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.