Temel Eğitim Genel Müdürlüğü
İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi Pilot Okullarına Resmi Ziyaretlerde Bulunuldu (Van)
Temel Eğitim Genel Müdürlüğü AR-GE ve Projeler Daire Başkanı Sayın Zeynep ÖÇGÜDER başkanlığındaki proje ekibi, projenin Van ilindeki pilot okullardan Mustafa Necati Ortaokulu, Akbulak Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu ve Fevzi Geyik İlkokuluna resmi ziyarette bulundu.![İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi Pilot Okullarına Resmi Ziyaretlerde Bulunuldu (Van)](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_04171123_mebkapak.jpg)
Proje kapsamında geliştirilen pilot uygulamaları yerinde görmek ve uygulamaya dair okul yöneticileri ve öğretmenlerden bilgi almak amacıyla yapılan ziyarette okul yöneticileri ile devam - devamsızlık ve alınan önlemler konusunda detaylı görüşmeler yapıldı.