Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi Pilot Okullarına Ziyaret Yapılmıştır

  Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin finanse ettiği Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan “İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi” pilot okullarından Mardin Arıklı İlköğretim Okuluna Bakanlığımız üst düzey temsilcileri ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonundan üst düzey temsilcilerinin de katılımı ile bir ziyaret yapılmıştır.  
İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi Pilot Okullarına Ziyaret Yapılmıştır

Pilot uygulamaları yerinde görmek amacıyla gerçekleşen ziyarette Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Funda KOCABIYIK, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Mali İşbirliği, Altyapı, Sosyal ve Bölgesel Projeler Bölüm Başkanı veproje ekibi okul idarecileri ile yaptıkları görüşmelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi almışlardır.

Görüşmelerin ardında sınıfları gezen heyet öğrencilerle sohbet etmişlerdir. 

 

 

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.