Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

KKTC Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

KKTC Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı, Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Genel Müdür Dr. Cem Gençoğlu ile görüşen Hakkı Başarı, Genel Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.

Görüşmede, ''İki Devlet Bir Millet'' kavramına vurgu yapan İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı, her iki devletin eğitim alanında işbirliğinin diğer alanlarda olduğu gibi güçlenerek devam edeceğini ifade etti.

Genel Müdür Dr. Cem Gençoğlu, her iki ülke arasında temel eğitim düzeyindeki ilişkilerinin artarak devam edeceğini bu bağlamda eğitim tecrübelerinin paylaşılmasının önemine işaret ederek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürü Hakkı Başarı' ya Genel Müdürlüğümüze ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

08-01-2020

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.