Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Kuzey Makedonya Eğitim ve Bilim Bakanlığı Müsteşarı ve beraberindeki heyet Genel Müdürlüğümüze ziyaret gerçekleştirmişlerdir.

Kuzey Makedonya Eğitim ve Bilim Bakanlığı Müsteşarı ve beraberindeki heyet Genel Müdürlüğümüze ziyaret gerçekleştirmişlerdir.

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanlığı Müsteşarı Enver HUSEJİN Başkanlığında Makedonya Pedagojik Kurumu Müdürü Vangelija VELEVA, Daire Başkanı Violeta KOSTOVSKA, Daire Başkan Yardımcısı Hikmete SELMANİ, Ders kitaplarının onaylanması işleminin uygulanmasından sorumlu yetkili Ace MİNOVSKİ 18 Temmuz 2019 tarihinde ülkelerinde Ders Kitapları Kanununun hazırlanmasında kendilerine fayda sağlayacak bilgileri toplamak, kitapları yazan öğretmenlerin seçimi, bir kitabın hazırlanma süreci, kitap yazarlığı vb konularda bilgi almak üzere Genel Müdürlüğümüze ziyaret gerçekleştirmişlerdir. Ziyaret esnasında Genel Müdürümüz Sayın Dr. Cem Gençoğlu Bakanlığımızın ve Genel Müdürlüğümüzün ders kitabı hazırlık sürecine ilişkin sunum eşliğinde detaylı bilgilendirme yapmıştır. Heyetin sorularını da cevaplayan Gençoğlu, Makedonya eğitim sistemine her konuda ve her zaman katkı sağlayabileceklerini ve bilgilendirme yapabileceklerini belirtmiştir.

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.