Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı İzmir´de Yapıldı.

Genel Müdürümüz Sayın Funda KOCABIYIK´ın katılımı ile Okul Öncesi Eğitim  ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı 27-29 Ağustos 2014 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Okul Öncesi Eğitim  ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı İzmir´de Yapıldı.

 27-29 Ağustos 2014 tarihleri arasında İzmir ilinde 81 ilin Milli Eğitim Müdür Yardımcıları  veya Temel Eğitimden sorumlu Şube Müdürlerinin katıldığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı İzmir´de yapıldı.

Toplantı, Genel Müdürümüz Sayın Funda KOCABIYIK ile Genel Müdürlüğümüzden Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın  Fatih BAŞAK, Erken Çocukluk Eğitimi Daire Başkanı Sayın Tuncay MORKOÇ, Özel Büro Şube Müdürü Sayın Hilal BEREKET, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından Eğitim Uzmanı Galip GÜLMEZ ve memur  Mustafa Cem DAMLI, Eğitim Politikaları Daire Başkanlığından Eğitim Uzmanları Hayrettin FINDIK ve Ömer GÜNAYDIN´ın katılım ve sunumları ile gerçekleştirildi.

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumlar Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumlar Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı

 

 

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 0(312) 413 16 00 / 0(312) 413 18 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.