Temel Eğitim Genel Müdürlüğü
Okul Öncesi Eğitim ve Kalite Standartlarının, Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Standartlarına Entegre Edilmesi Çalıştayı Başladı.
![Okul Öncesi Eğitim ve Kalite Standartlarının, Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Standartlarına Entegre Edilmesi Çalıştayı Başladı.](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_11151240_golbasi.jpg)
Okul Öncesi Eğitim ve Kalite Standartlarının, Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Standartlarına Entegre edilmesine yönelik 11-14 Aralık tarihleri arasında yapılacak çalıştay, Genel Müdürümüz Sayın Funda KOCABIYIK´ın açılış konuşması ile başladı.