Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

ŞİMDİ DÜŞÜNME ZAMANI SERGİSİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Genel Müdürlüğümüz ve Türk Patent Enstitüsü arasında iş birliği protokolü imzalanmıştır.
ŞİMDİ DÜŞÜNME ZAMANI SERGİSİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

         Ortaokullarda okutulan  Teknoloji ve Tasarım dersinde üretilen etkinliklerin yer aldığı “Şimdi Düşünme Zamanı” adlı projesi için Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Emin KARİP, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Funda KOCABIYIK ve Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Sayın Habip ASAN arasında iş birliği protokolü imzalanmıştır. Protokole göre Teknoloji ve Tasarım dersinde öğrenciler tarafından oluşturulan tasarım ürünleri yılda bir kere sergilenerek paylaşılacaktır. Projenin amacı öğrencilerde gözlem, sorgulama, araştırma, değerlendirme ve yaratıcılık gibi zihinsel süreçleri aktif hale getirmektir.

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.