Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Suriyeli Öğrencilerimizin Karne Sevinci

Suriyeli Öğrencilerimizin Karne Sevinci

 

    Ülkemizin dört bir yanında eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin yanında Suriyeli öğrencilerimiz de karnelerini almalarının mutluluğunu yaşıyor. Bu kapsamda Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK ve Genel Müdür Sayın Funda KOCABIYIK , Şanlıurfa Valisi Sayın  İzzettin KÜÇÜK, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Metin İLCİ , Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Sayın Dr  Fuat OKTAY, UNICEF Türkiye Temsilci Vekili Lieke Van de Wiel ile birlikte Şanlıurfa Valiliğince Fevzi Çakmak İlkokulu ve Harran Konteyner Kent Eğitim Merkezinde düzenlenen karne törenine katıldılar.

 

      Yapılan konuşmalar ve Suriyeli öğrenciler tarafından hazırlanan şiir, şarkı ve  halk oyunlarının sunulduğu programın  ardından karne dağıtım töreni yapıldı ve aile fotoğrafları çektirildi.

 

 

 

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.