Temel Eğitim Genel Müdürlüğü
Temel Eğitim Genel Müdürü Funda Kocabıyık Temel Eğitim´den Ortaöğretime Geçiş ile ilgili düzenlenecek bir çalıştay için gittiği Gaziantep´te okul ziyaretlerinde bulundu
![Temel Eğitim Genel Müdürü Funda Kocabıyık Temel Eğitim´den Ortaöğretime Geçiş ile ilgili düzenlenecek bir çalıştay için gittiği Gaziantep´te okul ziyaretlerinde bulundu](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_30172916_img_6618.jpg)
Temel Eğitim´den Ortaöğretime Geçiş sistemi ile ilgili düzenlenen bir çalıştay için Gaziantep´e giden Genel Müdürmüz Sayın Funda KOCABIYIK okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle görüştü.