Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ Tekirdağ İline Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi.

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ Tekirdağ İline Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi.

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ Tekirdağ iline ziyarette bulundu.

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ, Çerkezköy Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu ziyaretinde Milli Eğitim Bakanlığı ve UNİCEF işbirliği ile yürütülen "Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi" kapsamında okula kazandırılan anasınıfını ziyaret ederek öğretmenler ile bir araya geldi.

Daha sonra Genel Müdür Tuncay MORKOÇ'un katılımıyla Çorlu Halk Eğitimi Merkezi'nde İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin Temel Eğitim, İnşaat Emlak, Destek Hizmetleri, Hayat Boyu Öğrenme Şubelerinden sorumlu Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ile Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul Müdürlerinin katılımıyla "Tekirdağ Temel Eğitim Genel Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" gerçekleştirildi.

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ okul öncesi eğitim ve okullaşma çalışmaları, okul öncesi yaz okulu uygulamaları, okul bazlı bütçeleme, ücretsiz beslenme desteği, okullarda sosyal, kültürel faaliyetler, okul aile işbirliği konu başlıklarından oluşan sunumunu yaptı.

Genel Müdür Tuncay MORKOÇ, eğitim yöneticileri ile yaptığı toplantıdan sonra Cumhuriyet Ortaokulu, Abdülhamit Han Ortaokulu, Emlak Vadisi İlkokulunu ve Şehit Öğretmen Neşe ALTEN anaokulunu ziyaret etti, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi ve eğitim öğretim yılında yürütülecek çalışmalar hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.

19-01-202319-01-202319-01-202319-01-202319-01-2023

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.