Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Çalışmaları Kapsamında Ağrı İline Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Çalışmaları Kapsamında Ağrı İline Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ, yeni eğitim öğretim dönemine hazırlık çalışmalarını incelemek üzere Ağrı iline bir ziyarette bulundu.

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ, Ağrı İl Millî Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK ile birlikte Vali Dr. Osman VAROL'u makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. 

Daha sonra Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ, İl Millî Eğitim Müdürü Hasan KÖKREK eşliğinde 15 Nisan İlkokulu, Şeref Saraçoğlu İlkokulu, Seyit Ali Onbaşı Anaokulu ve Alpaslan Ortaokulunu ziyaret ederek burada öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi, yeni eğitim öğretim yılında yürütülecek çalışmalar hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.

Ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek üretim alanlarını gezen ve okul müdüründen bilgi alan Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay MORKOÇ, ardından Bilim Merkezi ve Merkez Baloluk Köyünde kurulan Köy Yaşam Merkezinde incelemelerde bulundu. 

10-09-202210-09-2022

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.