Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Tüm Öğretim Materyallerimiz Yeni Web Sayfamızda Yayında

Genel Müdürlüğümüz tarafından okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarımızdaki öğrencilerimiz için hazırlanan tüm ders kitapları, öğretim materyalleri ve dijital içerikler http://tegmmateryal.eba.gov.tr web sayfasında yayınlanmıştır.
Tüm Öğretim Materyallerimiz Yeni Web Sayfamızda Yayında

İlk ders zilinin çalmasıyla birlikte yeniden okul heyecanımız canlandı. COVID-19 salgını riskleri sebebiyle tüm öğrencilerimizin okul sıralarındaki yerini alamayacak oluşunun eksikliğini hissetmekteyiz. Bu eksikliğin öğrencilerimiz için bir dezavantaja dönüşmemesi için canla başla çalışarak uzaktan eğitim sürecinde öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımına sunmak üzere yeni materyaller hazırladık. Bu yeni materyallerimiz ile birlikte okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarımızda hâlihazırda kullanılmakta olan tüm ders kitapları, öğretim materyalleri ve dijital içerikleri http://tegmmateryal.eba.gov.tr web sayfasında yayınladık.

Bu sayede yüzyüze eğitim ve uzaktan eğitim sürecinde fayda sağlayacak tüm materyalleri öğrencilerimiz ile birlikte öğretmenlerimiz ve çocuklarımızın evdeki öğretmenleri olan velilerimizin kullanımına sunmaktayız. Sade ve anlaşılır arayüzü sayesinde tüm tarafların kolayca aradıkları materyallere ulaşabilmesini hedeflemekteyiz. Okuldan fiziksel olarak uzak olmanın çocuklarımızı akademik olarak da eğitim ve öğretimden uzaklaştırmaması için çalışmaktayız. Bu amaçla tüm tarafların azami fayda sağlaması için öğrenci, öğretmen ve velilerin http://tegmmateryal.eba.gov.tr web sayfasında yayınlanmış olan materyallerimizi aktif olarak kullanması beklentisi içerisindeyiz ve hazırlanan yeni materyaller ile bu web sayfasını daha da zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 13 27 / 413 55 02 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.