Temel Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüz ile Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında “Sosyal Güvenlik” temalı anı yarışması düzenlendi.

Kendilerine Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü tarafından “Sosyal Güvenlik Elçisi Belgesi” verilmiş ilkokul 4. sınıf öğrencilerine yönelik “Sosyal Güvenlik Elçilerinin Sosyal Güvenlik Konusunda Yaşadıkları Olaylar, Yaptıkları Faaliyetler Hakkında Anı” konulu yarışma düzenlenmiştir.
Genel Müdürlüğümüz ile Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında “Sosyal Güvenlik” temalı anı yarışması düzenlendi.

Öğrencilerin; yaşadıkları çevreye karşı daha sorgulayıcı bir birey olmasına katkıda bulunmak, çevresiyle sosyalleşmesine yardımcı olmak, sosyal güvenliğin önemini kavrayabilecek düşünce yapısını oluşturmak, sosyal güvenlik hakkında bilinçlendirmek, çevresinde bulunan büyüklerine ileteceği sorularla farkındalık yaratmak, olaylara daha geniş bir perspektiften bakabilme konusunda yardımcı olmak amacıyla; Sosyal Güvenlik Haftası çalışmaları kapsamında kendilerine “Sosyal Güvenlik Elçisi Belgesi” verilmiş Genel Müdürlüğümüze bağlı ilkokul 4. sınıf öğrencilerine yönelik “Sosyal Güvenlik Elçilerinin Sosyal Güvenlik Konusunda Yaşadıkları Olaylar, Yaptıkları Faaliyetler Hakkında Anı” konulu yarışma düzenlenmiştir.

 

Anı yarışması ile ilgili duyuru 07.04.2017 tarihli ve 10230228-310.01.02-E.4753351 sayılı yazı ile tüm Valiliklere gönderilmiştir.

 

Yarışmaya Ait;

  1. Protokol için TIKLAYINIZ.
  2. Şartname için TIKLAYINIZ.
  3. İl/İlçe Öğrenci Listesi için TIKLAYINIZ.
  4. İl/İlçe Okul Listesi için TIKLAYINIZ
  5. Afiş Örneği için TIKLAYINIZ.
  6. Resmi yazı için TIKLAYINIZ.

Atatürk Blv. No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Kat 2 Blok A/B ve Kat 5 Blok A Kızılay Çankaya/ANKARA - 0(312) 413 55 02 / 413 13 27 / 413 18 58 / 413 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.